Shqyrtimet e ndërmjetësve të opsioneve binare – Lista e ndërmjetësve më të mirë të opsioneve binare në 2023

Po kërkoni ndërmjetësin më të mirë të opsioneve binare që ofron mjetet e tregtimit dhe pagesat që ju nevojiten për strategjinë tuaj tregtare?

Vazhdoni të lexoni komentet e mia të ndërmjetësve të opsioneve binare për të zbuluar se çfarë duhet të dini për ndërmjetësin tuaj dhe si të zgjidhni më të mirën, ndërkohë që shmangni mashtrimin nga ofruesit e tregtimit me cilësi të ulët!

Çfarë duhet të dini për ndërmjetësin tuaj?

Ka disa gjëra që duhet t'i hidhni një sy përpara se të depozitoni para me një ndërmjetës të ri! Në varësi të vendit tuaj të banimit, duhet të kontrolloni nëse vendi juaj pranohet pasi shumë ndërmjetës nuk pranojnë tregtarë nga vende specifike!

Një pikë tjetër e rëndësishme është rregullorja! Nëse është e mundur, shmangni tregtimin me një ndërmjetës opsionesh binare plotësisht të parregulluar (Në varësi të vendit tuaj, mund të mos keni zgjedhje), mund të lexoni komentet këtu në sit për të marrë të gjitha informacionet e rëndësishme në lidhje me një ndërmjetës specifik të opsioneve binare!

Shqyrtime Binary Options Broker

A ofron ndërmjetësi metodat tuaja të preferuara të depozitimit dhe tërheqjes? Shumica e ndërmjetësve pranojnë pagesa elektronike si paratë e reklamave, kartat e kreditit dhe kriptovalutat. Nëse jeni duke kërkuar për një ndërmjetës që ofron depozitë bankare, ju duhet vërtet search!

Lista kryesore e ndërmjetësve të opsioneve binare

Më poshtë gjeni një listë të detajuar të ndërmjetësve të opsioneve binare që përmban platformat kryesore të tregtimit për tregtimin dixhital! Sigurohuni që të lexoni rishikimet e plota të ndërmjetësve të opsioneve binare përpara se të merrni vendimin tuaj! Vazhdoni të tregtoni për të gjetur ndërmjetësin më të mirë për të bërë tregtimin e opsioneve binare!

#1 - Pocket Option

Pocket Option është një ndërmjetës kryesor i opsioneve binare që ofron një gamë të gjerë opsionesh binare si dhe tregtimin në Forex. Pocket Option ofron një shumëllojshmëri aktivesh, duke përfshirë monedhat, mallrat, stoqet, indekset dhe opsionet. Pocket option Është e rregulluar nga FMRRC (Numri i licencës TSRF RU 0395 AA Vv0116)!

Pocket Option Rishikimi 2023 Br Broker Opsionet më të mira Binare 2023 🥇 Pocket OptionBrokeri më i mirë në SHBA

Me platformën e tyre të tregtimit të opsioneve binare miqësore për përdoruesit, Pocket Option u siguron përdoruesve akses në të dhënat e tregut në kohë reale, mjete të avancuara grafiku dhe lloje të shumta porosish për të ndihmuar në maksimizimin e fitimeve të tyre tregtare.

Regjistrimi falas Pocket Option llogaria është e lehtë dhe e drejtpërdrejtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të jepni emrin tuaj, email adresën dhe krijoni një fjalëkalim.

Pasi të krijohet dhe verifikohet llogaria juaj, mund të filloni të tregtoni me llogarinë e tyre demo pa pasur nevojë të investoni para. Me Pocket Option demo llogari, ju mund të praktikoni tregtimin dhe të njiheni me platformën e tyre të tregtimit të opsioneve binare dhe strategjinë tuaj tregtare pa asnjë rrezik. Pocket Option është ndër ndërmjetësit më të mirë të opsioneve binare 30 sekonda, madje ofron opsione binare duke filluar nga 5 sekonda!

Rreziku: Tregtimi i tregjeve financiare përfshin një sasi të lartë rreziku! Tregtoni vetëm me para që mund të përpiqeni të humbni! Të gjitha informacionet në këtë faqe janë vetëm për qëllime informative!

# 2 - Kuoteks

Kuoteksi i ndërmjetësit të opsioneve binare u rishikua

Quotex është një platformë tregtare shumë e avancuar dhe e besueshme e Opsioneve Binare. Ai ofron një shumëllojshmëri mjetesh dhe veçorish tregtare, duke përfshirë një llogari demo që mund të përdoret për të praktikuar dhe zhvilluar aftësitë tuaja tregtare pa pasur nevojë të investoni para.

Ai gjithashtu përmban një ndërfaqe të shpejtë dhe intuitive tregtare, kështu që ju mund të kryeni tregti brenda sekondave. Quotex gjithashtu ofron kode bonusi për ata që janë të interesuar për një bonus tregtimi (Shikoni më të lartët e tyre kod promocional duke klikuar këtu).

Për më tepër, Quotex ofron tërheqje të shpejta në mënyrë që të mund të tërhiqni fondet tuaja shpejt dhe me lehtësi. Të gjitha këto veçori e bëjnë Quotex një nga ndërmjetësit më të mirë të rregulluar të opsioneve binare me depozitë minimale prej 10$.

Rreziku: Opsionet binare tregtare përfshijnë një sasi të lartë rreziku! Vetëm të tregtisë me para ju mund të përpiqet për të humbur! Të gjitha informatat në këtë faqe janë vetëm për qëllime informative!

#3 - Tregtia Olimpike

Lista e ndërmjetësve të opsioneve binare - Ndërmjetësi më i mirë për 2023

Olymp Trade është një ndërmjetës i besueshëm për opsionet binare që ofron një ndërfaqe të pastër tregtare, si dhe tërheqje të shpejta dhe ekzekutim tregtar.

Një nga avantazhet kryesore të përdorimit të Olymp Trade është platforma e tyre e shpejtë e tregtimit. Është projektuar për tregtim të shpejtë dhe të sigurt me opsione binare afatshkurtër. Platforma është miqësore dhe intuitive, dhe është e disponueshme në shumë gjuhë.

Olymp Trade ofron gjithashtu mbështetje të shkëlqyer për klientët. Ata ofrojnë shërbim ndaj klientit 24/7 dhe kanë një ekip të përkushtuar mbështetës që është gjithmonë i gatshëm të ndihmojë. Ata gjithashtu kanë një sistem efikas të tërheqjes me kohë të shpejta përpunimi.

Ndërfaqja tregtare e Olymp Trade është gjithashtu shumë intuitive dhe e lehtë për t'u përdorur. Ai përfshin një sërë mjetesh të tilla si grafiku dhe analiza teknike, si dhe një sërë sinjalesh dhe strategjish për të ndihmuar tregtarët të marrin vendime të informuara.

Olymp Trade ofron gjithashtu një kthim të shkëlqyeshëm për opsionet dixhitale që përfundojnë me para. Kjo mund të variojë nga 60-80%, në varësi të aktivit dhe kohës së skadimit.

Rreziku: Tregtimi i tregjeve financiare përfshin një sasi të lartë rreziku! Tregtoni vetëm me para që mund të përpiqeni të humbni! Të gjitha informacionet në këtë faqe janë vetëm për qëllime informative!

# 4 - Deriv.com (binary.com)

Shqyrtimet e ndërmjetësve të opsioneve binare - Platforma e opsioneve binare të deriv

Deriv.com (më parë binary.com) është një ndërmjetës i shkëlqyeshëm i tregtimit në internet i themeluar në vitin 2020. Ai ofron një gamë të gjerë produktesh tregtare, të tilla si Forex, CFD dhe opsione binare.

çfarë bën Deriv.com spikat ndërfaqja e tij unike tregtare e bazuar në ueb, si dhe softueri Mt5. Deriv.com ofron gjithashtu një sistem tregtar të automatizuar që mund ta përdorni për të automatizuar strategjinë tuaj tregtare pa shumë aftësi programuese!

Ekipi mbështetës në Deriv.com është gjithashtu i shkëlqyeshëm. Ata janë të disponueshëm 24/7 dhe mund t'ju ndihmojnë me çdo pyetje ose pyetje që mund të keni. Sistemi i tërheqjes është gjithashtu shumë i shpejtë, duke ju lejuar të aksesoni shpejt fondet tuaja.

Ndërfaqja tregtare është shumë miqësore për përdoruesit dhe u ofron tregtarëve të gjitha mjetet që u nevojiten për të bërë tregti të suksesshme. Ekzistojnë gjithashtu shumë burime arsimore të disponueshme në faqen e internetit, duke i lejuar tregtarët të merren shpejt me tregjet.

Së fundi, Deriv.com ofron një kthim të lartë për opsionet binare që përfundojnë me para, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që kërkojnë të fitojnë nga tregtimi i opsioneve binare. Deriv është i rregulluar nga Autoriteti i Shërbimeve Financiare të Maltës (FSA) për tregtarët me bazë evropiane dhe nga Komisioni i Shërbimeve Financiare të Ishujve të Virgjër (FSC)!

Rreziku: Tregtimi i tregjeve financiare përfshin një sasi të lartë rreziku! Tregtoni vetëm me para që mund të përpiqeni të humbni! Të gjitha informacionet në këtë faqe janë vetëm për qëllime informative!

#5 – Spectre AI (Tregtia e Decentralizuar)

Spectre.ai është një platformë revolucionare tregtare financiare e themeluar në vitin 2017. Ajo i lejon tregtarët të hyjnë në tregjet financiare globale në një mjedis të sigurt dhe të sigurt.

Platforma Tregtare e Decentralizuar e Opsioneve Binare Spectre.ai

Spectre.ai ofron një platformë tregtare të shpejtë dhe të decentralizuar që lejon përdoruesit të tregtojnë në një sërë klasash dhe tregjesh të aseteve. Platforma mundësohet nga Inteligjenca Artificiale (AI) dhe teknologjia blockchain, duke e bërë atë një nga platformat tregtare më të avancuara dhe më të sigurta në industri.

Përparësitë e përdorimit të Spectre.ai janë të shumta. Së pari, platforma ofron një ndërfaqe të shkëlqyer tregtare e cila është e lehtë për t'u përdorur dhe shumë intuitive. Për më tepër, ndërmjetësi i opsioneve binare ofron mbështetje të madhe, me tërheqje dhe depozita të shpejta.

Në përgjithësi, Spectre.ai është një platformë e shkëlqyer tregtare si për fillestarët ashtu edhe për tregtarët me përvojë. Me platformën e saj të shpejtë të decentralizuar të tregtimit, mbështetjen e madhe, sistemin e tërheqjes së shpejtë dhe ndërfaqen e shkëlqyer tregtare, është pa dyshim një nga platformat më të mira tregtare në industri.

Rreziku: Tregtimi i opsioneve binare përfshin një sasi të lartë rreziku! Tregtoni vetëm me para që mund të përballoni të humbni! Të gjitha informacionet në këtë faqe janë vetëm për qëllime informative!

# 6 - Opsioni i ekspertëve

Expert Option është një tjetër ndërmjetës i rregulluar mirë i opsioneve binare i themeluar në 2014 dhe rregullohet nga Komisioni Financiar, ju mund të kontrolloni certifikatën e tyre duke klikuar këtu! Ky ndërmjetës ofron opsione binare për shumë asete të ndryshme duke përfshirë monedhat, indekset, mallrat dhe aksionet.

Platforma më e mirë tregtare e opsioneve binare dhe ndërmjetësi i rregulluar i opsioneve binare

Expert Option ofron më shumë se 20 sisteme të ndryshme pagesash për të bërë depozitimin dhe tërheqjen tuaj, një ndërfaqe tregtare të pastër dhe të lehtë për t'u përdorur, deri në 95% për një opsion binar që përfundon në para dhe shumë mjete teknike për t'ju ndihmuar me vendimin tuaj të tregtimit!

Nëse jeni duke kërkuar mënyra për të tregtuar pa pasur një strategji të vetin për opsionet binare, sigurohuni që t'i shikoni ato tregtimit social Karakteristikat që mund t'i përdorni për të ndjekur lehtësisht tregtarët e tjerë!

Fatkeqësisht, Expert Options nuk pranon tregtarë nga të gjitha vendet, prandaj është më mirë të klikoni këtu për të kontrolluar nëse vendi juaj lejohet të përdorë Opsionet e Ekspertëve!

Rreziku: Opsionet binare tregtare përfshijnë një sasi të lartë rreziku! Vetëm të tregtisë me para ju mund të përpiqet për të humbur! Të gjitha informatat në këtë faqe janë vetëm për qëllime informative!

Çfarë ju nevojitet për të pasur sukses me opsionet binare

Për të pasur sukses me opsionet binare, jo vetëm që ju nevojitet një ndërmjetës për të ekzekutuar tregtinë tuaj, por edhe disa njohuri rreth lëvizjes së tregut dhe analizës së grafikut, sigurohuni që të shkarkoni opsioni binar pa pagesë pdf për të marrë të gjithë informacionin bazë që ju nevojitet vërtet për të pasur sukses me tregtimin binare! Gjithashtu, unë sugjeroj shumë të lexoni artikujt e mëposhtëm në faqen time të internetit:

Sigurohuni që të filloni tregtimin brenda llogarisë tuaj demo për të testuar strategjinë tuaj dhe për të marrë një ndjenjë për lëvizjet e tregut dhe strategjinë tuaj! Nëse ndiheni rehat, mund të filloni të investoni para të vërteta!

Pyetjet e shpeshta të ndërmjetësit të opsioneve binare

A është e plotë lista juaj e ndërmjetësve?

Jo jo të gjitha! Brenda listës do të gjeni vetëm ndërmjetësit kryesorë të opsioneve binare të testuar dhe të provuar se funksionojnë! Gjithsesi, nuk ka kurrë një garanci që një ndërmjetës do të vazhdojë të ofrojë një përvojë të mirë tregtare, kështu që sigurohuni që të bëni ripërtëritjen tuajsearch!

Cila është depozita minimale më e ulët e ndërmjetësit të opsioneve binare?

Duke iu referuar listës sime të ndërmjetësve të opsioneve binare më lart, depozita minimale më e ulët është 10 USD me Kuoteks për ishample!

Cilët janë ndërmjetësit më të mirë të opsioneve binare në Nigeri?

Duke parë popullaritetin, ndërmjetësit më të mirë të opsioneve binare për Nigerinë janë Deriv dhe Pocket Option, por ka shumë të tjerë që pranojnë tregtarë nga Nigeria!

A kam nevojë për ndonjë softuer për të përdorur një ndërmjetës të opsioneve binare?

Të gjithë ndërmjetësit në këtë faqe ofrojnë një ndërfaqe tregtare në internet ku mund të përdorni duke përdorur çdo shfletues që ju pëlqen. Shumë ofrojnë gjithashtu aplikacione që të mund të tregtoni lehtësisht nga telefoni juaj inteligjent! Disa ndërmjetës si Deriv ofrojnë gjithashtu opsionin për të përdorur softuerin e tregtarit Meta, një mjet i avancuar grafiku me shumë veçori, por kjo është plotësisht opsionale!

A ka ndonjë ndërmjetës të opsioneve binare me Rollover?

Pocket Option Ndërmjetësi i opsioneve binare me rrotullim

Po, Pocket Option për ishample ka shtuar kohët e fundit funksionin Rollover dhe Double Up në platformën e tyre të tregtimit! IQ Option është një tjetër ndërmjetës që ofron funksionin e rikthimit! Unë sugjeroj të lexoni komentet e hollësishme të ndërmjetësit të opsioneve binare në këtë faqe për të mësuar më shumë rreth veçorive specifike që ofron një ndërmjetës i zgjedhur i opsioneve binare!

Cilët janë ndërmjetësit më të mirë të opsioneve binare në SHBA?

Për tregtarët brenda SHBA-së, ne sugjerojmë të kontrolloni Pocket Option dhe Quotex, të dyja pranojnë tregtarë nga vendet e SHBA dhe ofrojnë një përvojë të mirë tregtare, si dhe shumë mjete dhe veçori!

Rreth Shqyrtimeve të ndërmjetësit të opsioneve binare

Emri im është Ben dhe po tregtoj që nga fundi i 2009 opsionet binare dhe Forex! Pas shumë pengesave, më në fund gjeta disa informacione të mira që më ndihmonin të ketë sukses me tregtinë e opsioneve binare!

Këtu në këtë faqe, unë do të ndaj njohuritë e mia në lidhje me tregtimin e opsioneve binare, si dhe vlerësimet e ndërmjetësit të opsioneve binare, si dhe strategjitë e mia tregtare, shabllonet dhe shumë këshilla dhe truket rreth tregtimit binare!

Nëse keni nevojë për ndonjë ndihmë, sigurohuni që të më kontaktoni Facebook, telegram ose shkruaj një koment këtu në këtë faqe, unë do të bëj çmos për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja ASAP.

Ju do të gjeni më shumë opsionet binare Broker Shqyrtime këtu në këtë faqe në të ardhmen! Vetëm shikoni këtë seksion në faqen time të internetit për të vërtetë lajme të opsioneve binare dhe informacion!

Ju faleminderit që vizituat faqen time të internetit të Vlerësimeve të Brokerit të Opsioneve Binare! Sigurohuni që të shfletoni pjesën tjetër të faqes për informacion të detajuar në lidhje me të gjitha aspektet e Opsionet binare tregtare, duke përfshirë strategjitë dhe metodat e mia për të përfituar nga opsionet binare!

Unë shpresoj se ju pëlqen informacion në këtë faqe, ju lutem më lejoni të di se si unë mund të ju ndihmojë që të ketë sukses me opsionet binare, vetëm të lënë një koment të drejtë këtu ose në faqen time Fb për ishample!

Rreziku: Opsionet binare tregtare përfshijnë një sasi të lartë rreziku! Vetëm të tregtisë me para ju mund të përpiqet për të humbur! Të gjitha informatat në këtë faqe janë vetëm për qëllime informative!

Nëse ju pëlqen ajo që unë jam duke ndarë këtu, pse të mos krijoni një llogari ndërmjetësi nëpërmjet një prej lidhjeve në këtë faqe për të nderuar punën time! (Në rast se bëni një depozitë, unë do të fitoj një komision - ky komision do të përdoret për të testuar më shumë mjete tregtare, brokerat dhe materialet e trajnimit)

hint: Përdoreni këtë link dhe filloni të tregtoni Pocket Option për të marrë një arkëtim 50% të paguar nga Komisioni im (50% e komisionit tim do të paguhet në llogarinë tuaj) ... Kliko këtu tani dhe regjistrohuni! (Sigurohuni që fillimisht të fshini cookies tuaj të shfletuesit!

Nota jonë