Pocket Option Rishikimi 2022 | Përvoja e PocketOption

Is Pocket Option një ndërmjetës i ligjshëm për opsionet binare? Vazhdo të lexosh timin Pocket Option rishikoni këtu për të zbuluar të vërtetën rreth këtij ndërmjetësi për opsionet binare dhe Forex!

Kujdes: Ne nuk kemi besim Pocket Option Më herët!
Mos ngurroni të lini një koment nëse doni të dini për arsyet specifike!
Mos Regjistrohu në Pocket Option, në vend të kësaj shikoni tregjet IC nga klikuar këtu or Kuoteks nëse jeni duke kërkuar për një opsione binare ndërmjetësi!

Shfajësim i rrezikut: Tregtimi përfshin rrezik! Investoni vetëm para që mund të përballoni të humbni!

Shikoni tim Pocket Option rishikoni videon 2021 për të mësuar më shumë (Mos i humbisni videot e mia të tjera më poshtë).

Përdorni Lidhjen në këtë sit për t'u regjistruar për të siguruar një bonus ekskluziv të Cashback të paguar nga komisioni im i filialeve në baza mujore në automatizëm! *

Pocket Option Karakteristikat dhe Përfitimet

Si e shihni në brendinë time Pocket Option rishikoni videon, ndërfaqja e përdoruesit është e thjeshtë për t'u përdorur, ndërkohë që ofron ende disa veçori të shkëlqyera:

Pocket Option Rishikimi - Alternativat më të mira për Pocket Option

Shfajësim i rrezikut: Tregtimi përfshin rrezik! Investoni vetëm para që mund të përballoni të humbni!

Kujdes: Ne nuk kemi besim Pocket Option Më herët!
Mos ngurroni të lini një koment nëse doni të dini për arsyet specifike!
Mos Regjistrohu në Pocket Option, në vend të kësaj shikoni tregjet IC nga klikuar këtu or Kuoteks nëse jeni duke kërkuar për një ndërmjetës të opsioneve binare!
 1. Bonusi i kthimit të parave – Merrni 3% kthim parash të vëllimit tuaj të tregtimit! (Vetëm nëse përdorni këtë lidhje)
 2. Tregti Opsionet binare 60 sekonda opsione binare deri në 4 orë
 3. Fitoni deri në 98% për çdo opsion që skadon në Para (Ose edhe më shumë për Opsionet e Shkallëve)
 4. Përdorni një nga 50 metodat e ndryshme të depozitimit dhe tërheqjes, duke përfshirë shumë kriptovaluta, Skrill, Neteller, Kartë Krediti dhe shumë më tepër!
 5. Më shumë se 100 aktive të tregtueshme
 6. Shtoni treguesit e zakonshëm drejtpërdrejt në tabelën tuaj.
 7. Përdorni Listat e shandanëve nga 5 sekonda në disa ditë për Qiri!
 8. Vizatoni linjat e trendit dhe Mbështetje dhe Rezistencë ndaj Strategjive të Veprimit të Çmimeve Tregtare!
 9. Pocket option Regshtë rregulluar nga FMRRC (Numri i licencës TSRF RU 0395 AA Vv0116)
 10. Filloni me vetëm 50 USD për karrierën tuaj tregtare (Ose aplikoni për bonusin pa depozitë 50 USD)
 11. Vetëm min. 1 USD për tregti
 12. Ofertat tërheqëse të bonusit (Kliko këtu për një bonus 100% të depozitave!) Kujdes: Gjithmonë lexoni kushtet e bonusit dhe kushtet e përdorimit!
 13. Trading social - Pocket Options Veçoria e Tregtimit Social ofron një mënyrë për të ndjekur tregtarët me përvojë në vend që të tregtoni vetë. Kini kujdes këtu, kjo mund të jetë e mrekullueshme, por ju duhet të zgjidhni kë të ndiqni me kujdes!
 14. Turne Tregtare - Një tjetër veçori interesante janë turnet e Tregtisë. Pocket Option u ofron tregtarëve mundësinë për të marrë pjesë rregullisht në turnetë e Tregtisë!
 15. Tërheqje të shpejta dhe të lehta!
 16. Sistemi i shpërblimit i bazuar në Nivele Interesante - Fitoni Përvojë për Tregtim dhe merrni shpërblime nëse arrini nivele të veçanta!
 17. Opsionet e Shkallëve - Tregtoni Opsionet e Shkallëve dhe specifikoni Raportin tuaj të Rrezikut/Shpërblimit!
 18. Pocket Option siguron një aplikacion Mobile për Android dhe IO për të tregtuar nga smartfoni ose tableta juaj!
 19. Karakteristika kryesore e nxehtë – Mund të tregtoni në Pocket Option duke përdorur shkurtore në tastierën tuaj. Në këtë mënyrë, ju mund të tregtoni edhe më shpejt dhe më saktë!
 20. Funksioni i ri Shtimi: PO integroi ndryshimin e Fibonacci, disa tregues, qirinj Haiken Ashi dhe shumë mjete të tjera tregtare në Platformën e tyre të tregtimit!
 21. Karakteristikë e re: Opsionet Express - fitoni deri në 300% kthim nëse opsioni juaj përfundon në para!
 22. Porosia në pritje - Vendosni porositë e nxitura nga çmimi ose grafikët!
 23. Turne falas dhe paguar me mundësinë për të fituar para të vërteta!
 24. Tërheqja e shpejtë!
 25. Pocket Option Metodat e depozitimit dhe tërheqjes.
Pocket Option Depozitimi dhe tërheqja e metodave

Pocket option ofron mbështetjen e klientit nëpërmjet email, telefon ose bisedë live! Mbështetja është e shpejtë dhe e dobishme!

Ato gjithashtu ofrojnë edukim tregtar të dobishëm, një llogari demo pa depozita, më shumë se 50 metoda depozitimi/tërheqje, depozita dhe tërheqje të menjëhershme, një gamë të gjerë të pasurive të afta për tregti duke përfshirë më shumë se 40 kriptovaluta, turne dhe tregti sociale dhe shumë më tepër! Shikoni videon time të re të Rishikimit më poshtë (tjetra është videoja ime e parë në të German me titra). Kliko këtu dhe filloni të tregtoni Pocket Option Sot! (Tregtimi gjithmonë përfshin një sasi të lartë rreziku)

Llojet e tregtisë

Pocket Option ofron disa lloje tregtare interesante përveç tregtisë së rregullt të opsioneve binare. Brenda panelit të tregtisë së opsioneve binare, mund të zgjidhni midis tregtimit normal të opsioneve binare dhe Pocket Option tipar tregtar i shprehur. Tregtitë Express kombinojnë më shumë se dy opsione binare në një tregti me një fitim të shtuar masivisht në rast se të dy (Ose të gjitha) opsionet binare përfundojnë në para! Nëse njëra nga ato tregti përfundon pa para, e gjithë Tregtia Express humbet! Nëse të gjithë janë në para, kthimi i specifikuar i shtohet bilancit tuaj menjëherë!

Pocket Option gjithashtu ofron tregti Forex duke përdorur Pocket Option Forex Paneli ose Softueri Meta-Trader 5 nëse doni të përdorni sisteme tregtare të automatizuara ose një softuer desktop si Meta-tregtari!

Një llogari demo

Për të filluar me opsionet binare ose tregtimin Forex, me të vërtetë duhet të filloni udhëtimin tuaj brenda një llogarie demo! E Pocket Option Llogaria Demo ofron të gjitha veçoritë që do të keni brenda llogarisë reale. I vetmi ndryshim është se ju tregtoni me para të rreme për të mësuar se si funksionon platforma ose testoni strategjitë tuaja tregtare!

Unë rekomandoj shumë testimin e strategjive të reja duke përdorur Pocket Option llogaria demo së pari! Kjo shmang humbjen e parave me strategji të paprovuara! Unë sugjeroj shumë të lexoni timin strategjia e veprimit të çmimeve PDF pas leximit të kësaj Pocket Option rishikoni për të mësuar më shumë rreth strategjive të mia më të përdorura tregtare për opsionet binare!

Bonuset

Pocket Option ofron disa shpërblime emocionuese nga të cilat mund të zgjidhni. Për ishample, ka një bonus depozite prej 50% për depozitën tuaj të parë. Ju mund të përdorni kode të ndryshme bonusi për të shtuar bonuse shtesë në llogarinë tuaj, edhe nëse keni përdorur tashmë bonusin e depozitës së parë! Nëse tregtoni për një kohë, do të fitoni gjithashtu pikë përvojë duke ju mundësuar të shtoni shtesa dhe shpërblime të tjera emocionuese në llogarinë tuaj! E fundit, por jo më pak e rëndësishme, mund të përdorni këtë lidhje për të marrë një bonus të automatizuar të kthimit të parave të llogaritur nga vëllimi juaj i tregtisë. Ky bonus shtohet një herë në muaj në gjendjen e llogarisë suaj nëse siguroheni të përdorni këtë lidhje. (Dhe hiqni cookie-t tuaja më parë!)

Trading Mobile

Nëse nuk përdorni një kompjuter desktop, mos u shqetësoni! Ky ndërmjetës ofron një aplikacion ekskluziv tregtimi për Android dhe Mac OS, duke përfshirë gjithçka që ju nevojitet opsione binare tregtare dhe Forex! Ti mundesh Kliko këtu për të shkarkuar aplikacionin që përputhet me sistemin tuaj operativ celular!

Kujdes: Ne nuk kemi besim Pocket Option Më herët!
Mos ngurroni të lini një koment nëse doni të dini për arsyet specifike!
Mos Regjistrohu në Pocket Option, në vend të kësaj shikoni tregjet IC nga klikuar këtu or Kuoteks nëse jeni duke kërkuar për një ndërmjetës të opsioneve binare!

Pocket Option Platforma Trading

La Pocket Option Platforma Tregtare është një platformë unike e bazuar në ueb që ju lejon të tregtoni opsione binare, si dhe Forex dhe CFD! Ju mund të përdorni të gjitha mjetet standarde që tregtarët përdorin për të analizuar grafikët dhe për të marrë vendimin e tyre tregtar pa pasur nevojë të shkarkoni dhe instaloni softuer shtesë (Përveç që përdorni aplikacionet celulare ose Softuerin Meta-Trader 5).

Depozitat & Tërheqjet

Ka shumë metoda që mund të përdorni për të depozituar dhe tërhequr paratë tuaja! Përveç kartave MasterCard, Maestro dhe Visa, ju gjithashtu mund të përdorni një gamë të gjerë kripto monedhash si Bitcoin, Ethereum, PAX, Binance Coin, Tether, USDK dhe shumë më tepër! Ju gjithashtu mund të përdorni Perfect Money, Web Money ose AdvCash për të dërguar dhe marrë para duke përdorur shërbimet e pagesave online!

Warning: PO ndaloi së paguari! Sigurohuni që të merrni paratë tuaja dhe search për një ndërmjetës tjetër!

Mbështetja e klientit

Sapo të keni problem me tërheqjet e tyre, nuk do të arrini më askënd!

Pocket Options Rishikimi Video

Epo, le të hedhim një vështrim në Ndërfaqen Tregtare dhe si të tregtojmë opsionet binare Pocket Option! Brenda videos së mëposhtme, jo vetëm që do të shihni Pocket Option në veprim, por do të shihni gjithashtu Strategjinë time të Tregtimit të Veprimit të Çmimit që po përdor këtu! Kliko këtu për të marrë Strategjinë time të Veprimit të Pricemimeve falas!

Kliko këtu për të mësuar më shumë rreth bonusit tim ekskluziv! (Tregtimi gjithmonë përfshin një sasi të lartë rreziku)

Për çfarë thonë të tjerët Pocket Option!

Nëse hidhni një sy në Dyqanin e Aplikacioneve Google për të kontrolluar vlerësimet e tyre të aplikacioneve dhe Pocket Option Shqyrtime, do të gjeni shumë komente pozitive, si dhe disa komente negative të përdoruesve! Në përgjithësi, ky është një vlerësim pozitiv.

Nëse ju search Google për Pocket Option komente, është shumë e përzier. Siç duket është Pocket Option një ndërmjetës i madh për sa kohë që humbisni para, nëse filloni të fitoni shumë do të keni probleme!

Kujdes: Ne nuk kemi besim Pocket Option Më herët!
Mos ngurroni të lini një koment nëse doni të dini për arsyet specifike!
Mos Regjistrohu në Pocket Option, në vend të kësaj shikoni tregjet IC nga klikuar këtu or Kuoteks nëse jeni duke kërkuar për një ndërmjetës të opsioneve binare!

Pocket Option 50 USD Pa Bonus Depozitimi

Pocket Option ofron mundësinë për të filluar tregtimin me një bonus pa depozite prej 50 USD menjëherë në platformën e tyre! Klikoni këtu për të përfituar, por gjithmonë lexoni kushtet e bonusit paraprakisht!

Ato ofrojnë gjithashtu mundësinë për të marrë një bonus depozite 100% në shumën e depozitës tuaj të parë, me një depozitë minimale prej 50 USD. Kliko këtu për të aplikuar.

Të reja Pocket Option karakteristika

Pocket option po përditëson dhe optimizon vazhdimisht platformën e tyre tregtare për të ofruar përvojën më të mirë tregtare për tregtarët e tyre, këtu janë veçoritë e reja të shtuara Pocket Option ofron kohët e fundit!

Karakteristika e re #1: Opsionet e shkalles

Shikoni videon më poshtë për të zbuluar se si mund të blesh brenda në Internet opsionet e shkallës Pocket Options, dhe pse duhet!

Karakteristika e re #2: Forex Trading

Pocket Option ka shtuar mundësinë edhe për të tregtuar Forex duke përdorur Softuerin MetaTrader 5! Shikoni videon këtu për të mësuar më shumë rreth Pocket Option Feature Trading Forex!

Karakteristika e re #3: Opsione Express

Pocket Option ka shtuar një lloj të ri të opsionit binar të quajtur kohët e fundit Express Trades! Këtu mund të kombinoni dy ose më shumë opsione binare për kthime edhe më të larta nëse ato mbyllen në para! Shikoni këtë video këtu për të parë se si po punojnë!

Karakteristika e re #4: Mbështetje Metatrader 5 për Tregtinë Forex

Për ca kohë tani, Pocket Option ka ofruar opsionin për të tregtuar në Softuerin Metatrader 5! Në këtë mënyrë, ju mund të instaloni tregues dhe mjete të personalizuara për t'u përdorur në strategjinë ose sistemin tuaj të tregtimit Forex! Ju gjithashtu mund të përdorni këshilltarët e ekspertëve për të automatizuar plotësisht strategjinë tuaj tregtare!

Karakteristika e re #5: Tregtoni opsione binare 5 sekondash

Pocket Option kohët e fundit shtoi opsionin për të tregtuar opsione binare edhe më të shkurtra, kështu që tani e tutje mund të tregtoni lehtësisht opsione binare 5 sekondash me Pocket Option nëse dëshironi! Kujdes: Ekziston një rrezik i lartë i përfshirë në këtë lloj tregtimi të opsioneve binare, prandaj sigurohuni që të investoni vetëm para që mund të përballoni të humbni!

Karakteristika e re #6: Pocket Option Robotët dhe opsionet e tregtimit automatik

Pocket Option ka shtuar mundësinë e përdorimit të sistemeve të ndryshme automatike të tregtimit në platformën e tyre. Të Pocket Option Roboti mund të përdoret si ofrues i sinjalit për të tregtuar manualisht, ose mund ta vendosni në automatik për tregtim Pocket Option në emrin tuaj! Një postim i detajuar në lidhje me këtë veçori të re do të pasojë në të ardhmen e afërt!

Pro dhe kundër

Aspektet pozitive

 • Pranimi i tregtarëve nga SHBA dhe Kanadaja
 • Shumë pasuri për të tregtuar
 • Kthim i lartë për opsionet që përfundojnë në para
 • Shumë mjete tregtare të dobishme
 • Shumë tregues që mund të përdorni
 • Grafikë të shpejtë dhe të lehtë për t’u përdorur në platformën e tyre në internet
 • Tërheqje dhe Depozita të Shpejta
 • Një Mbështetje e dobishme
 • Turne tregtare (me pagesë dhe falas)
 • Shpërblimet tregtare për tregtarët me frekuencë të lartë
 • Bisedoni me tregtarët e tjerë në seksionin e tyre të bisedës
 • Tregtoni lloje të ndryshme opsionesh dhe Forex të gjitha në një platformë
 • Bonuse dhe Shpërblime të Mëdha
 • Ekzekutimi i shpejtë i tregtisë
 • Opsionet e tregtimit nga disa sekonda deri në disa orë
 • Llogari Demo Falas
 • Epo, le të hedhim një vështrim në të mirat dhe të këqijat më mbresëlënëse të Pocket Option si një opsion binar ose ndërmjetës Forex:

Aspektet negative:

 • Nuk paguan nëse vërtet fitoni para!
 • Asnjë opsion prekjeje ose shkalle tani!
 • Vetëm shpërblime të ulëta për tregtimet e kriptomonedhës
 • Nevoja për të verifikuar llogarinë tuaj tregtare para se të bëni një depozitë (Kjo është normale, dhe ju duhet të shmangni të gjithë ndërmjetësit pa pasur nevojë të verifikoni llogarinë tuaj!)

Përfundim

Ne kemi përdorur Pocket Option prej disa kohësh, por duket se nuk po na paguajnë më pa ndonjë arsye të caktuar! Ndaj ne rekomandojmë shumë që të shmangni tregtimin me Pocket Option!

Kujdes: Ne nuk kemi besim Pocket Option Më herët!
Mos ngurroni të lini një koment nëse doni të dini për arsyet specifike!
Mos Regjistrohu në Pocket Option, në vend të kësaj shikoni tregjet IC nga klikuar këtu or Kuoteks nëse jeni duke kërkuar për një ndërmjetës të opsioneve binare!

Pocket Options FAQs

Is Pocket Option një scam?

Jo. Nuk ka absolutisht asnjë rast të provuar që pocket Option nuk paguaj ose asgjë tjetër! Gjithsesi, ekziston gjithmonë një rrezik i përfshirë në tregtimin në internet, dhe disa ndërmjetës të mirë bëhen agjentë të këqij me kalimin e kohës! Kjo është arsyeja pse ju gjithmonë duhet të ndani kapitalin tuaj midis disa ndërmjetësve. Në këtë mënyrë, një ndërmjetës që largohet nga tregu nuk do të jetë në gjendje të marrë të gjithë kapitalin tuaj menjëherë! (Në fakt, kjo nuk më ka ndodhur kurrë në 10 vitet e tregtimit të opsioneve binare, kishte vetëm një rast kur u deshën përafërsisht 2 muaj që paratë e mia të shfaqeshin në llogarinë time bankare).

Cila është alternativa më e mirë për të depozituar dhe tërhequr?

Në përvojën time, opsionet më të mira janë kriptovalutat pasi tarifat janë më të ulëtat në varësi të monedhës që zgjidhni (Këshillë: Doge dhe ripple janë të ulëta në kosto!), Por kjo varet nga vendi i vendbanimit! Nëse nuk dini se ku të blini kriptovaluta dhe si t'i dërgoni ato, shikoni këtë video!

Cryptocurrency Options Binary - A janë ata më mirë?

Kjo mund të thuhet në përgjithësi! Kriptomonedhat priren të lëvizin më shpejt dhe më të paqëndrueshme se sa aktivet e tjera të tregtueshme. Ato gjithashtu mund të tregtohen gjatë fundjavave dhe të gjitha kohët e tjera, duke përfshirë Krishtlindjet, për shembullample! Pra, nëse jeni duke punuar gjatë gjithë ditës, kriptovalutat mund të jenë një zgjidhje për të tregtuar gjatë fundjavave pa tregtuar mbi asetet e shitura!

A është PocketOption një lojë?

jo - Do të tregtoni me para të vërteta (përveç nëse përdorni llogarinë demo ose tregtoni një turne), kështu që nuk është lojë! Gjithsesi, disa aspekte janë shumë të ngjashme, pasi mund të niveloheni për tregti shumë dhe të merrni një shpërblim për ta bërë këtë. It'sshtë një lloj sistemi bonus me një kthesë interesante!

Si ndodh Pocket OptionShpërblimi i lojës "Lojë"?

Epo, është pak si një lojë kompjuterike. Ju do të merrni pikë përvojë për tregtimin, dhe ato mund të shkëmbehen në shtesa të ndryshme, një bonus tregtimi dhe shumë më tepër. Unë rekomandoj që të hidhni një sy duke u regjistruar dhe klikuar në "Arritjet"!

Cilat janë Pocket Options?

Pocket Option është një platformë tregtare që ju lejon të tregtoni opsionet binare dhe Forex në një vend të vetëm! Sigurohuni që të shikoni Llogarinë Demo për të parë mjetet dhe shërbimet që ky opsion binar dhe ndërmjetësi Forex ka për të ofruar!

Is Pocket Option Një ndërmjetës i mirë?

Ndërkohë që shumë ndërmjetës të opsioneve binare nuk po paguajnë fitimet tuaja, unë kurrë nuk hasem në probleme duke përdorur këtë ndërmjetës! Unë kam tregtuar këtu tani për gati 3 vjet, dhe është ende ndërmjetësi im i preferuar i opsioneve binare!

Is Pocket option legal në SH.B.A.

Pocket Option është opsioni më i mirë binar dhe ndërmjetësi Forex ku mund të hyni dhe përdorni nga SHBA! Ka vetëm një pjesë të vogël të ndërmjetësve që pranojnë tregtarë nga vendet e SHBA. Ky ndërmjetës është ai që unë do të zgjidhja! (Kliko këtu për të mësuar më shumë rreth ndërmjetësit më të mirë të opsioneve binare për tregtar brenda SHBA!)

Si i tërheq paratë?

Nuk është e vështirë të marrësh një tërheqje nga ky ndërmjetës! Thjesht shkoni te pjesa "financa", klikoni në tërheqje dhe zgjidhni opsionin e pagesës se si dëshironi të merrni paratë tuaja! Vetëm ndiqni udhëzimet për të dërguar paratë tuaja në llogarinë tuaj të preferuar!

A mund të fitoni para në pocket option?

Po, mundeni, por mbani në mend se ju duhet të dini se si të tregtoni opsione binare ose Forex për të pasur sukses në planin afatgjatë! Sigurohuni që të shikoni PDF-në time falas në lidhje me timin strategjia e tregtisë dhe mënyra e përdorimit të saj!

A ka një Pocket Option aplikacion?

Po sigurisht! Në varësi të platformës që po përdorni, mund të gjeni zyrtarin Pocket Option aplikacion brenda App Store dhe Play Store! Klikoni Këtu për t'u ridrejtuar në aplikacionin zyrtar në platformën e duhur për të shmangur mashtrimet e mundshme!!

Sa kohë duhet për një depozitë?

Kjo varet shumë nga metoda që keni zgjedhur! Cryptocurrency mbështeten në rrjet, por ato janë zakonisht të shpejta (30 minuta deri në disa orë). E njëjta gjë vlen edhe për opsionet e pagesës në internet si Neteller! Pagesat me kartë krediti dhe Pagesat bankare mund të zgjasin pak më shumë, deri në 1 - 2 Ditë, derisa të arrijnë në llogarinë tuaj!

Cilat janë kushtet e bonusit për këtë ndërmjetës?

Nëse vendosni të merrni një bonus, duhet të tregtoni të paktën për një vëllim specifik para se të paguani shumën e bonusit! Ju mund të tërheqni paratë tuaja të investuara sa herë që dëshironi, por ju duhet të arrini këtë nivel për të paguar edhe bonusin! Zakonisht, ju duhet të shumëzoni shumën e bonusit me 50. Ky është vëllimi i tregtimit që duhet të arrini për të paguar shumën e bonusit! Për Sheshinample, Shuma e Bonusit 50 USD x 50 = 2500 USD - Kështu që ju duhet të mbyllni tregtinë me një vëllim tregtimi = 2500 USD për të qenë në gjendje të paguani bonusin tuaj!

Ku është Pocket Option e vendosur

PO është e regjistruar dhe e vendosur në Ishujt Marshall! Nuk rregullohet nga BE ose brenda Britanisë së Madhe!

Ku të merrni një Pocket Option Kodi i Bonusit?

Mund të gjeni më të mirën Pocket Option kod promocional në postimin tim në blog pikërisht këtu!

A ka ndonjë alternativë të krahasueshme për Pocket Option?

Sigurisht, ndërmjetësi alternativ më i mirë i opsioneve binare është Kuoteks, sigurohuni që të lexoni timin Shqyrtimi i Quotex duke klikuar këtu për të mësuar më shumë rreth këtij ndërmjetësi!

A i lejon PocketOption Bots?

Prej disa muajsh, Pocket Option lejon sisteme të automatizuara tregtare në platformën e tyre. Ata madje ofrojnë robotin e tyre tregtar duke përdorur Telegram. Ky bot mund të përdoret falas dhe pa qenë nevoja që kompjuteri juaj të funksionojë 24/7

Nota jonë
Klikoni për të vlerësuar këtë postim!
[Total: 11 mesatare: 4.2]
Shpërndaje